Hadelandsutstillinga 2010

Her kan du finne en oversikt over premielista fra Hadelandsutstillinga 2010. Også i år var det trekning av mange flotte premier gitt av sponsorer,  jaktstøvler, hundefôr, spekemat, fruktkurv, gavekort mv.

 

Jämthund – Unghundklasse - Hannhund
1 AUK 1 AUKK CK 2 BHK Bureiserens Erke NO42273/09, 09/03/09, E: Staum, Inge O:
Stormyrengen Jon Reidar/ Staum Eva, 2676 Heidal (SJ(LÖ)CH Bleckås Pondus - N UCH Västjämtens Billan)
1 AUK 2 AUKK CK 3BHK Sandungskalven's Oscar NO53975/09, 08/05/09, E: Breen,
Øyvind O: Nilsen Gunnar H, 0890 Oslo (FIN JCH FIN UCH Rusmosan Kamu - NORD J(L)CH N SE UCH Bjønnhjellen's Lotta)
1 AUK 3 AUKK Bjønnhjellen's Bono NO54020/09, 30/05/09, E: Eikenæs, Lars Kr. O: Sandin Arne Og Liv Rode, 2743 Harestua (N S J(L)CH Larsudden's Balo I - N S J(L)CH N S UCH Bjønnhjellen's Jenta)
1 AUK 4 AUKK Bjønnhjellen's Bonus NO54017/09, 30/05/09, E: Olimb, Per O:Sandin Arne Og Liv Rode, 2743 Harestua (N S J(L)CH Larsudden's Balo I - N S J(L)CH N S UCH Bjønnhjellen's Jenta)
1 AUK Bjønnhjellen's Boss NO54018/09, 30/05/09, E: Dokken, Ola Tore O: Sandin Arne Og Liv Rode, 2743 Harestua (N S J(L)CH Larsudden's Balo I - N S J(L)CH N S UCH Bjønnhjellen's Jenta)
3 AUK Sandungskalven's Mica NO53974/09, 08/05/09, E: Tveten, Stein Olav O: Nilsen Gunnar H, 0890 Oslo (FIN JCH FIN UCH Rusmosan Kamu - NORD J(L)CH N SE UCH Bjønnhjellen's Lotta)
0 AUK Rocco 29460/08, 18/09/08, E: Støen, Arild O: Hagen, Glenn, 3520 Jevnaker (Jesper - Jiiällän Minne)

Jämthund - Åpen Klasse - Hannhund
1 AK 1 AKK Birk 14810/08, 25/04/08, E: Berit Og Bjørn Pettersen O:Hvalstad, Knut, 2843 Eina (N J(L)CH Lilleskogens Mar - Norrbo-Stugans Sava)
1 AK 2 AKK Jopi 15282/07, 21/04/07, E: Holthe, Kenneth O: Hvalstad, Knut, 2843 Eina (S J(L)CH S UCH Sörombäckens Brasse - Norrbo-Stugans Sava)
2 AK Lukas 26117/05, 17/05/05, E: Strand, Erik O: Lunde, Alf Jonny, 2030 Nannestad (Kvist - Tinka)

 

Jämthund - Brukshundklasse - Hannhund
1 BK 1 BKK CK CERT 1 BHK BIM Bjønnhjellen's Eiko 24052/07, 14/04/07, E: Thomassen, Bård
O: Sandin, Arne, 2743 Harestua (N S J(L)CH Larsudden's Balo I – N S J(L)CH N S UCH Bjønnhjellen's Jenta)
1 BK 2 BKK Bjønnhjellen's Markko 24053/07, 14/04/07, E: Formo, Torben O: Sandin, Arne, 2743 Harestua (N S J(L)CH Larsudden's Balo I – N S J(L)CH N S UCH Bjønnhjellen's Jenta)
2 BK Røgdenstrandas Krag 27217/07, 31/07/07, E: Lomsdal, Andreas O: Wålberg Odd, 2256 Grue Finnskog (FIN JCH FIN N UCH N J(L)CH Humu - N J(L)CH S JCH Byggningdalens Ronja)
IM Botnebekken's Balder I 17417/07, 28/04/07, E: Tronstad, Torfinn O: Sollihagen Per, 2160 Vormsund (FIN JCH FIN UCH Raikukorven Roomeo - Bjønnhjellen's Vaika)

 

Jämthund - Juniorklasse – Tispe
1 JK 1 JKK CK 2 BTK Bjønnhjellen's Taiga NO54022/09, 30/05/09, E: Nordby, Jan Helge O: Sandin Arne Og Liv Rode, 2743 Harestua (N S J(L)CH Larsudden's Balo I - N S J(L)CH N S UCH Bjønnhjellen's Jenta)
1 JK 2 JKK Botnebekken's F-Kira NO58973/09, 09/09/09, E: Holmsen, Erlend Emil O: Sollihagen Per, 2160 Vormsund (FIN JCH Raikukorven Ilo - FIN JCH Museokummun Taru)
1 JK 3 JKK Botnebekken's Frøken Vinnie NO58974/09, 09/09/09, E:Biksrud, Per O: Sollihagen Per, 2160 Vormsund (FIN JCH Raikukorven Ilo - FIN JCH Museokummun Taru)

 

Jämthund - Unghundklasse - Tispe
1 AUK 1 AUKK HP Botnebekken's Dusty NO50176/09, 28/05/09, E: Grindvollen, Even O: Sollihagen Per, 2160 Vormsund (FIN JCH FIN UCH Rusmosan Kamu - S UCH S J(L)CH Bjønnhjellen's Troya)
1 AUK 2 AUKK HP Sandungskalven's Wirpi NO53980/09, 08/05/09, E: Nilsen, Gunnar Holth O: Nilsen Gunnar H, 0890 Oslo (FIN JCH FIN UCH Rusmosan Kamu - NORD J(L)CH N SE UCH Bjønnhjellen's Lotta)
1 AUK 3 AUKK HP Hamøjakkens Raya NO42262/09, 01/12/08, E: Lunde, Alf Jonny O: Lunde Alf Jonny, 2030 Nannestad (N J(L)CH Tazan - Kaysa)
1 AUK 4 AUKK Bjønnhjellen's Lisa NO54021/09, 30/05/09, E: Sandin, Liv Og Arne O: Sandin Arne Og Liv Rode, 2743 Harestua (N S J(L)CH Larsudden's Balo I - N S J(L)CH N S UCH Bjønnhjellen's Jenta)
2 AUK Hamøjakkens Bonni NO46849/09, 26/03/09, E: Jahr, Beate O:Lunde, Alf Jonny Og Jørgen, 2030 Nannestad (FIN UCH NORD J(L)CH Ottu - N UCH Hamøjakkens Leisy)
2 AUK Haresjøen's A-T Ira NO43698/09, 01/06/09, E: Moen, Inge O:Rønaas, Nils Sverre, 2160 Vormsund (FIN JCH Tainion Roni - N S UCH N S J(L)CH Bjønnhjellen's Ackiba)

 

Jämthund - Åpen Klasse - Tispe
1 AK 1 AKK CK 3 BTK Ruffa Heat NO38467/09, 19/02/09, E: Ringen, Annika Og Henning O: Ringen Annika, Ringen Henning Og Dragerengen, Atle, 2847 Kolbu (S UCH S(LÖ)CH Boråsens Gibson - N UCH N J(L)CH Eimi)
1 AK 2 AKK Sandungskalven's Tiril NO53979/09, 08/05/09, E: Sandin, Arne Og Liv O: Nilsen Gunnar H, 0890 Oslo (FIN JCH FIN UCH Rusmosan Kamu - NORD J(L)CH N SE UCH Bjønnhjellen's Lotta)
2 AK Kjennsbekken's Tinka 15662/08, 14/06/08, E: Jensen, Lars Erik Asak O: Stenby, Ole-Anders, 1925 Blaker (NORD UCH S J(L)CH Flötmarkens Zakke - Ackers Suski)

Jämthund - Brukshundklasse - Tispe
1 BK 1 BKK CK CERT 4 BTK Hjortlias Raya 03758/07, 11/02/07, E: Hidemstrædet, Iva O:Torjul, Aina, 2322 Ridabu (INT N UCH N J(B)CH Bäckmyras Isak Iii - INT N S UCH N S J(B)CH Asplias Rita)
IM Haugbos Sana 16725/06, 06/06/06, E: Nerby, Ivar Marius O:Nerby Ivar Marius, 3514 Hønefoss (FIN JCH FIN N UCH N J(L)CH Humu - Haugbos Jenta)

 

Jämthund - Championklasse - Tispe
1 CHK 1 CHKK CK 1 BTK BIR NORD J(L)CH N SE UCH Bjønnhjellen's Lotta 24056/07, 14/04/07,
E: Nilsen, Gunnar Holth O: Sandin, Arne, 2743 Harestua (N S J(L)CH Larsudden's Balo I - N S J(L)CH N S UCH Bjønnhjellen's Jenta)

Jämthund – Oppdretterklasse
1 OPPDK 1 OPPDKK HP Bjønnhjellens Kennel.
24052/07 Bjønnhjellen’s  Eiko, 24053/07 Bjønnhjellen’s Markko, NO54022/09 Bjønnhjellen’s Taiga, 24056/07 Bjønnhjellen’s Lotta.

Karelsk Bjørnhund - Brukshundklasse - Tispe
2 BK Ronja Av Barlindås 15488/06, 11/06/06, E: Hansen, Jan Anders O: Nordkvelle Terje T Og Anne H, 3282 Kvelde (FIN S UCH FIN JCH S J(L)CH Aamor - N UCH N S J(L)CH NV-02 Canis Ar'ctos Isa)

 

Norsk Elghund Grå - Juniorklasse - Hannhund
1 JK 1 JKK Rølle NO52859/09, 04/06/09, E: Engelund, Roar O: Skau, Hans Kristian, 2742 Grua (Sandungskalven's King - Losnabakken's B-I Raia)
1 JK 2 JKK A.F.Elgkronas Emil NO57102/09, 17/09/09, E: Breen, Torgeir O:Fossmo, Arne, 2630 Ringebu (N UCH NV-08 N J(L)CH A.F.Elgkronas Bamse - N JCH Älg Ols Ronja)
3 JK King NO51697/09, 09/04/09, E: Ophus, Odd O: Lundberg, Bjørn Willy, 2410 Hernes (FIN UCH FIN JCH N J(L)CH Karpaasin Pave – N S J(L)CH N S UCH Blomskogens Kaisa)
3 JK A.F.Elgkronas Erysopelotrix NO50802/09, 15/07/09, E: Ihlen, Carl O: Fossmo, Arne, 2630 Ringebu (N UCH NV-08 N J(L)CH A.F.Elgkronas Bamse - Cila)
KIP Charlie NO36787/10, 13/11/09, E: Godli, Kåre O: Granheim, Arvid, 2635 Tretten (N FIN J(L)CH A.F.Elgkronas Jerv - FIN JCH FIN UCH Tarkkavainun Saaga)

 

Norsk Elghund Grå - Unghundklasse - Hannhund
1 AUK 1 AUKK HP Losnabakken's K-V Teodor NO45893/09, 20/04/09, E:Pettersen, Åsmund O: Langset, Geir Og Berit, 2635 Tretten (N J(L)CH Flötmarkens Veiko - Rullikan Rn Koira)
1 AUK 2 AUKK Opsahlåsens Bonzo NO40757/09, 18/03/09, E: Moen, Jan Sverre O: Brøtmo Kåre, 2415 Heradsbygd (N UCH N J(B)CH Balder Av Tallo - N J(B)CH Smalmyras T-R Silva)
1 AUK 3 AUKK A.F.Elgkronas Tass NO37229/09, 03/02/09, E: Lien, Jan O:Fossmo, Arne, 2630 Ringebu (FIN JCH Lehtikankaan Niki - A.F.Elgkronas Tinca)
2 AUK Greniskogen's Brage NO48399/09, 06/05/09, E: Mømb, Jens Magne O: Greni, Per Chr, 2160 Vormsund (N J(L)CH Karro - Vindmyras Mira)
2 AUK Skinnemoens Max NO43569/09, 02/05/09, E: Løken, Sigurd O:Eidal, Leif, 3350 Prestfoss (N J(L)CH Grom Av Jeskefjell - N J(L)CH Skinnemoens Tara)
2 AUK Troll NO38786/09, 15/03/09, E: Løvbrøtte, Roger O: Løvbrøtte, Roger, 2760 Brandbu (N J(L)CH Grom Av Jeskefjell - Troya)
2 AUK Sarek NO47477/09, 20/05/09, E: Lunder, Halvard O: Aker, Nils Henrik, 3118 Tønsberg (N UCH N J(L)CH Lukkas - NORD J(L)CH Kallioniemi Malla)
2 AUK Zando NO48287/09, 07/05/09, E: Skjølås, Johannes O:Lundbye, Knut-Ola, 2822 Bybrua (N FIN J(L)CH Sarek - N J(L)CH Ranja)
2 AUK Losnabakken's M-S Pippo NO45899/09, 21/04/09, E: Walby, Arne Jostein O: Langset, Geir Og Berit, 2635 Tretten (N FIN J(L)CH Sarek - N J(L)CH Losnabakken's Mia)
2 AUK Grytosens Leo NO46207/09, 18/04/09, E: Watterud, Geir O:Skogum Egil, 2682 Lalm (N J(L)CH Goliat - Katla Av Kvernenget)
2 AUK Sandungskalven's Jaro NO51776/09, 30/05/09, E: Løkken, Bjørn O: Nilsen Gunnar H, 0890 Oslo (N J(L)CH Trolljentemyra's Tajko - N J(L)CH Sandungskalven's Frøya)
2 AUK Røsholmhøgda's Monsen NO44562/09, 30/04/09, E: Morud, Terje O: Røsholm, Ole M, 1930 Aurskog (NORD J(L)CH Veikulåsens Heiko - SJ (LÖ)CH Røsholmhøgda's Dina)
3 AUK Balder Av Lirebu NO44956/09, 25/03/09, E: Flatland, Ove O:Egge Per, 2879 Odnes (N J(L)CH Grom Av Jeskefjell - Mira Av Lirebu)
3 AUK Rex NO38787/09, 15/03/09, E: Løvbrøtte, Roger O: Løvbrøtte, Roger, 2760 Brandbu (N J(L)CH Grom Av Jeskefjell - Troya)
3 AUK Kolbyjagets Bajas NO37023/09, 20/11/08, E: Myrengen, Kjell O: Nilsen Martin Rogstad, 2050 Jessheim (N S J(L)CH Timian - Kasurilan Gamila)
3 AUK Koimyra's Terk NO52541/09, 05/05/09, E: Nerseth, Even O:Seigerud Roger, 2223 Galterud (Bajas - FIN JCH Larvmarkens Mira)

Norsk Elghund Grå - Åpen Klasse - Hannhund
2 AK Dyrøyas Taivo 11925/07, 14/05/07, E: Knutsen, Per Aksel O:Bergum Elin Og Johansen Johan, 9311 Brøstadbotn (SJ(LÖ)CH SUCH Tresunds Izor - Dyrøyas Dolly)
2 AK Væsjan's Odin 22540/08, 07/05/08, E: Røstadstuen, Jan O O:Velsand, Arne Melvin Og Astrid, 2750 Gran (N UCH Skinnemoens Feiom - Væsjan's Bjønna)
2 AK Jon 25604/07, 05/11/07, E: Haugsbakken, Iver O: Haugen, Magnar, 2760 Brandbu (N J(L)CH Grom Av Jeskefjell - Raija)
2 AK Ecko NO48286/09, 07/05/09, E: Mæhlum, Elise/Klæthe, Lars O:Lundbye, Knut-Ola, 2822 Bybrua (N FIN J(L)CH Sarek - N J(L)CH Ranja)
2 AK Lekko Av Lomesli 11869/06, 27/03/06, E: Nordby, Arild O:Johnsen Guttorm, 2750 Gran (N UCH N J(L)CH Ekko - Jerva)
3 AK Boss 18854/08, 01/04/08, E: Granli, Arne O: Grina, Tore, 2750 Gran (S UCH NORD FIN J(L)CH Koimyra's Storm - N J(L)CH Tara Av Lirebu)
3 AK Bagskjuldalen's Sako 00285/08, 21/12/07, E: Green, Arne O:Ouff, Per Olav, 3164 Revetal (N S J(L)CH Bastian - Bagskjuldalen's Trixi)
0 AK Bamse 20616/08, 26/06/08, E: Dahl, Svein O: Bjørnstad, Håkon, 1925 Blaker (FIN UCH FIN N J(L)CH Novikan Niki - Røsholmhøgda's Thelma)
KIP Theodor 05474/08, 30/05/07, E: Sørli, Ole Thomas O: Sørli, Ole Thomas, 2750 Gran (N S J(L)CH Timian - Emma)

 

Norsk Elghund Grå - Brukshundklasse - Hannhund
1 BK 1 BKK CK 2 BHK Gokstadhaugen's Janus 02774/08, 26/01/08, E: Risdal, Guttorm O: Sørum Irene E H Og Odd Gustav, 3271 Larvik (INT N S UCH N S J(L)CH SV-02 Lotus - N S J(B)CH Gokstadhaugen's Lystige Barlinn)
1 BK 2 BKK CK CERT Skinnemoens Balder 02303/08, 14/12/07, E: Grøterud, Brede O: Eidal, Leif, 3350 Prestfoss (INT N UCH N J(B)CH NORDV-06 Fenris - N J(L)CH Manta)
1 BK 3 BKK CK 4 BHK Smalmyras R-R Romeo 10211/06, 15/04/06, E: Røe, Helge O:Lileng Sverre, 2427 Plassen (N UCH N J(L)CH Rago - INT N UCH N J(B)CH NORDV-04 Smalmyras Td-Raisa)
1 BK 4 BKK Gausbu Festus 13468/07, 26/04/07, E: Hovland, Ole O:Frantzen Stein, 3880 Dalen (FIN N J(L)CH FIN UCH Iisun Ilu – N UCH Kvikki)
1 BK Rago 27570/08, 29/05/08, E: Haug, Ole Kristian O: Bergheim, Harald Og Anne Lene/Larstuen, Sjur, 2850 Lena (N FIN J(L)CH A.F.Elgkronas Jerv - Bella)
1 BK Skinnemoens Brum 05333/05, 03/03/05, E: Roen, Jonny O:Eidal Leif, 3350 Prestfoss (N UCH N J(L)CH Kvitskjæret's Fant Von Fanterud - N J(L)CH Manta)
2 BK N J(L)CH Grom Av Jeskefjell 22749/04, 01/09/04, E: Haugen, Magnar O: Moland Åge Og Torunn, 3750 Drangedal (N UCH N J(L)CH Bamse I - N J(L)CH Linda)
2 BK Tuvliteften's Tro 01291/07, 01/12/06, E: Strand, Karen Anna O:Aasland Anne Britt Og Knut Asbjørn, 7710 Sparbu (INT N UCH N J(B)CH Pei Fang Ruff - N UCH N J(B)CH Tuvliteften's Tundra)
3 BK Sandungskalven's Hårek 12568/07, 06/03/07, E: Gjermund Og Olaf Sæthre O: Nilsen Gunnar H, 0890 Oslo (N J(L)CH A-K Bamse - N J(L)CH Sandungskalven's Vår)
KIP Emil 27571/08, 29/05/08, E: Bergheim, Ola O: Bergheim, Harald Og Anne Lene/Larstuen, Sjur, 2850 Lena (N FIN J(L)CH A.F.Elgkronas Jerv - Bella)
IM Max NO37169/09, 28/12/08, E: Sætra, Hans O: Øvern, Astrid, 2353 Stavsjø (N J(L)CH Puck - Tanja Av Kotofjell)

Norsk Elghund Grå - Championklasse - Hannhund
1 CHK 1 CHKK CK 1 BHK BIR INT N UCH N J(B)CH SV-07 NORDV-07 WW-08 NV-09 Kato
08298/06, 09/04/06, E: Normo, Roald O: Normo, Roald, 8661 Mosjøen (INT N CAN UCH N J(B)CH Grom - INT NUCH NJ(BL)CH NORDV03 NV04 Luna)
1 CHK 2 CHKK CK 3 BHK N UCH Kolbyjagets Miro 25538/08, 09/07/08, E: Skjølås, Stian O: Nilsen Martin Rogstad, 2050 Jessheim (N S J(L)CH Timian - S N J(LÖ)CH Pystytuulen Timma)

Norsk Elghund Grå - Juniorklasse - Tispe
3 JK Trollelgen's Aja NO50798/09, 06/06/09, E: Hognerud, Ivar O: Frostad, Rolf, 3400 Lier (N J(L)CH FIN JCH År-Rapp - N J(L)CH Trollelgen's Mille)
3 JK Hella NO36791/10, 13/11/09, E: Avtjern, Erik Og Kari-Mette O:Granheim, Arvid, 2635 Tretten (N FIN J(L)CH A.F.Elgkronas Jerv - FIN JCH FIN UCH Tarkkavainun Saaga)
IM Losklangen's Tinka NO47491/09, 16/06/09, E: Grefsrud, Lage O: Nilsen Roald, Mork Anne Marit, 2647 Sør-Fron (Lasse Av Gunmark - E-V Minni)

 

Norsk Elghund Grå - Unghundklasse - Tispe
1 AUK 1 AUKK Tutti NO35525/09, 04/02/09, E: Haugen, Magnar O: Haugen, Magnar, 2760 Brandbu (N UCH N J(L)CH Skinnemoens Bjønn – N UCH N J(L)CH Binna Av Jeskefjell)
1 AUK 2 AUKK Varga Av Lirebu NO44963/09, 21/03/09, E: Jutulrud, Tore O:Egge Per, 2879 Odnes (N UCH N J(L)CH Skinnemoens Bjønn – N UCH N J(L)CH Tara)
1 AUK 3 AUKK Tetra NO40939/09, 16/02/09, E: Sagen, Mette/Stenersen, Dag O: Monsbakken, Olaf, 2353 Stavsjø (N FIN J(L)CH Storm - Effi)
1 AUK 4 AUKK Pia NO35527/09, 04/02/09, E: Hansen, Morten O: Haugen, Magnar, 2760 Brandbu (N UCH N J(L)CH Skinnemoens Bjønn – N UCH N J(L)CH Binna Av Jeskefjell)
1 AUK Væsjan's Lotta NO49082/09, 01/03/09, E: Velsand, Arne Melvin O: Velsand Arne Melvin, Velsand Astrid, 2750 Gran (N J(L)CH Tass - Væsjan's Tobine)
1 AUK Nille Av Lomesli NO51830/09, 12/03/09, E: Bang, Trond O:Johnsen Guttorm, 2750 Gran (S UCH NORD FIN J(L)CH Koimyra's Storm - Jerva)
1 AUK Lotta NO45762/09, 19/02/09, E: Bale, Per Kåre O: Bale, Per Kåre, 2110 Slåstad (N JCH Vindmyras Potin - Frida)
1 AUK Tanja I I Av Lirebu NO44964/09, 21/03/09, E: Skauerud, Oddbjørn O: Egge Per, 2879 Odnes (N UCH N J(L)CH Skinnemoens Bjønn - N UCH N J(L)CH Tara)
1 AUK Benna NO37171/09, 28/12/08, E: Syversen, Kjell O: Øvern, Astrid, 2353 Stavsjø (N J(L)CH Puck - Tanja Av Kotofjell)
2 AUK Zorba NO48855/09, 08/05/09, E: Mobæk, Ole Martin O: Mobæk, Karl Kristian, 2150 Årnes (N S J(L)CH Timian - Raja)
2 AUK Tyra NO45761/09, 19/02/09, E: Rønningen, Martin O: Bale, Per Kåre, 2110 Slåstad (N JCH Vindmyras Potin - Frida)
2 AUK Bagskjuldalen's Mira NO36505/09, 07/03/09, E: Koldbræk, Tor Erik O: Ouff, Per Olav, 3164 Revetal (N J(L)CH FIN JCH År-Rapp - Bagskjuldalen's Trixi)
2 AUK Sandungskalven's Molly NO51780/09, 30/05/09, E: Gundersen, Knut Tore O: Nilsen Gunnar H, 0890 Oslo (N J(L)CH Trolljentemyra's Tajko - N J(L)CH Sandungskalven's Frøya)
2 AUK Kolbyjagets Frøya NO37031/09, 17/12/08, E: Rønning, Øystein O: Nilsen Martin Rogstad, 2050 Jessheim (FIN JCH Esmiran Leevi - FIN JCH Kaivoskummun Riitu)
2 AUK Stokkelvas Mira NO46197/09, 04/04/09, E: Brekken, Hans Christian O: Engen Per Trygve & Arve, 2836 Biri (FIN JCH Lehtikankaan Niki - N J(L)CH Stella)
2 AUK Løsti NO41544/09, 27/03/09, E: Blom, Arne O: Sebjørnsrud, Knut, 3408 Tranby (N J(L)CH Varg - Ruska)
3 AUK Berglia's Bessi NO48104/09, 31/03/09, E: Frøislie, Christian O:Frøislie Christian, 3514 Hønefoss (Trygg - Fia)
3 AUK Kaisa Av Jeskefjell NO46058/09, 03/04/09, E: Johnsen, Guttorm O: Vala Tom Og Helene K, 3848 Morgedal (Rusken – N J(L)CH Ronja Av Jeskefjell)
0 AUK H.S. Tikken NO43846/09, 11/05/09, E: Uthus, Per Ivar O:Edland, Einar/Fekjan, Kåre, 3275 Svarstad (N J(L)CH N UCH Siko - N J(L)CH Rudsåsen's Hiti)

 

Norsk Elghund Grå - Åpen Klasse - Tispe
1 AK 1 AKK Hera Av Lirebu 14558/08, 18/03/08, E: Hauan, Espen O: Egge Per, 2879 Odnes (N JCH N UCH Væsjan's Rugg - Mira Av Lirebu)
1 AK 2 AKK Trulte NO31227/09, 22/03/08, E: Rønningen, Bente O:Mathiesen, Haaken Eric, 2091 Hurdal (Fenris - Væsjan's Lady Diana)
1 AK 3 AKK Nordhuelia's Mira 07848/08, 26/03/08, E: Andersen, Morten O:Grøndahl Ivar, 2340 Løten (N J(L)CH Benjamin - N J(L)CH Tussi)
2 AK Sandungskalven's Winny 17178/08, 30/05/08, E: Bech, Ola Og Bodil O: Nilsen Gunnar H, 0890 Oslo (N J(L)CH Grom Av Jeskefjell - N J(L)CH Sandungskalven's Vår)
3 AK Gaia NO35915/09, 25/04/08, E: Vala, Tom Og Helene O:Gjersund, Olav, 3848 Morgedal (N J(L)CH Jancho 2 - Shira)
3 AK Sandungkalven's Maja 07695/08, 09/02/08, E: Svendsen, Ole Viggo O: Nilsen Gunnar H, 0890 Oslo (N UCH N J(L)CH Veikulåsens I-R Odin - Mira Av Jeskefjell)
3 AK Væsjan's Tassi 22544/08, 07/05/08, E: Rustestuen, Magne O:Velsand, Arne Melvin Og Astrid, 2750 Gran (N UCH Skinnemoens Feiom - Væsjan's Bjønna)
3 AK Nuffi Av Helgedalen 04405/08, 18/01/07, E: Vildåsen, John O:Vildåsen Anders, 2843 Eina (Røsholmhøgda's Lappo - Rudsåsen's Punta)
IM Marthe 18051/08, 04/04/08, E: Vik, Aage O: Engeli, Iver, 3520 Jevnaker (N S J(L)CH Elgbua's Pelle - Tuva)

Norsk Elghund Grå - Brukshundklasse - Tispe
1 BK 1 BKK CK CERT 1 BTK BIM Pia 09841/07, 02/05/07, E: Folsland, Jon O: Haugen, Magnar,
2760 Brandbu (N J(L)CH Grom Av Jeskefjell - Raija)
2 BK Emma 18053/08, 04/04/08, E: Engeli, Vivi O: Engeli, Iver, 3520 Jevnaker (N S J(L)CH Elgbua's Pelle - Tuva)
2 BK Sandungkalven's Teppi 07694/08, 09/02/08, E: Svare, Terje O:Nilsen Gunnar H, 0890 Oslo (N UCH N J(L)CH Veikulåsens I-R Odin - Mira Av Jeskefjell)
3 BK Pei Fang Pippi NO51227/09, 27/04/09, E: Visdal, Arild O: Holmli, Marianne, 7650 Verdal (N FIN J(L)CH A.F.Elgkronas Jerv – NORD J(L)CH Pei Fang Zena)
IM INT UCH BW-08 WW-09 Pei Fang F-F Fenni 22946/06, 13/09/06, E: Mathiesen, Kaare O: Holmli, Marianne, 7650 Verdal (INT N UCH N J(B)CH NORDV-06 Fenris - N J(B)CH Pei Fang Freidige
Frida)

 

Norsk Elghund Sort - Brukshundklasse - Hannhund
1 BK 1 BKK CK CERT 1 BHK BIR Ccbrådd 12403/07, 27/04/07, E: Solbakken, Tor O: Nave, Kai,
6711 Bryggja (Saug's Kaiser - Kiara)
1 BK 2 BKK CK 2 BHK Svart Hunden's Eino 05766/08, 02/02/08, E: Mosebø, Halvor O:Storhaug, Tore, 5452 Sandvoll (N UCH Serinabakken-Carex – N J(B)CH N UCH Ville Av Harvehaugen)
2 BK N S J(B)CH Rønninglia's Fenris 11334/02, 13/03/02, E: Rode, Ellen O: Haugen Nils, 6610 Øksendal (Burre - N J(B)CH Pia)

 

Norsk Elghund Sort - Brukshundklasse - Tispe
1 BK 1 BKK CK CERT 1 BTK BIM Kaisa 12923/07, 09/05/07, E: Enger, Kjell O: Hestad, Sigmund,
6430 Bud (N J(B)CH Don - N J(B)CH Forsethbergets Tyra Andrea)
1 BK 2 BKK Frøy NO44782/09, 09/05/09, E: Lynes, Rigmor/Haulan, Knut O:Eriksen, Øyvind, 1954 Setskog (N UCH Peik - N J(B)CH Frøya)

 

Svensk Hvit Elghund - Brukshundklasse - Hannhund
1 BK 1 BKK CK CERT 1BHK BIR Fant NO45017/09, 29/04/09, E: Mosebø, Halvor O: Tørhaug,
Stian, 2580 Folldal (Peik - Chafsa)

HEHK PÅ FACEBOOK